Plus Verkot Oy

Asiantuntijuutta jo vuodesta 1995

Asiakkainamme on yli 360 tyytyväistä asiakasta Kymenlaaksossa sekä ympäri Suomen.

Osoitetiedot

Kotkankallionkatu 30
45120 Kouvola

Asiakaspalvelu

05 3410 600
asiakaspalvelu@plusverkot.fi

Myynti

05 3410 600

Helpdesk

Arkisin klo 8-16

05 3410 620
helpdesk@plusverkot.fi

Ota yhteyttä

Ota yhteyttä niin suunnitellaan teidän tarpeisiin sopiva ratkaisu.

Kerro lyhyesti tarpeestasi.

Palvelutiimimme

Petri Junkkari

  • IT-palvelusopimus
  • Myynti
  • Tietoverkot

+385 400 925 455
petri.junkkari@plusverkot.fi

Mika Ranttila

  • IT-palvelusopimus
  • Projektit
  • Asiantuntijapalvelut

+358 40 58 37 197
mika.ranttila@plusverkot.fi

Teemu Pöllänen

  • IT-palvelusopimus
  • Asiantuntijapalvelut

+358 5 3410 620
teemu.pollanen@plusverkot.fi

Marko Soronen

  • IT-palvelusopimus
  • Asiantuntijapalvelut

+358 40 77 90 999
marko.soronen@plusverkot.fi

Jonne Ylisuutari

  • Internet-palvelusopimus
  • Sovelluskehitys

+358 40 596 6819
jonne.ylisuutari@plusverkot.fi